Kedi Ciftestirme Anlaşmazlık

Etumer

Merhaba. Kedimi bir dişi kedi ile ciftlestirdik. 2 hafta kadar dişi kedi bizde kaldı. Sonra evine döndü. Zaman icinde kedi doğum yaptı. 6 kedi doğurdu. Lakin dışı kedinin sahibi yan çizdi ve bize hiç yavru vermeme derdine düştü. Arıyoruz telefonu açmıyorlar falan. Bu işin hakkımızi savunacağimiz bir hukuku var mıdır. Şikayet de bulunmak gibi. Yoksa kapılarına mi dayanalim ;) ne önerirsiniz. Teşekkürler... Allah herkesi edepsiz insanlardan korusun !!

3 CEVAP

emreovec

Yazılı bir sözleşme imzalanmadıysa hukuksal olarak bir hakkınız ya da dayanağınız yok demektir. Kişi ile anlaşmaktan başka çare yok.

Etumer

Teşekkür ederim. Kendimiz çözelim.

starthebudgie

Genelde erkek kedi sahibine 1 yavru veriliyor.Aranızda çözmemiz gerek sanırım.