Mystic Gerçekten O Kadar Kötü Mü?

savagemouse

MyStic için hep felicia alın onım yerine tarzı mamalar var.Neden mystic yerine felicia öneriliyor.Myatic içeriği daha iyi halbuki.Mystüc versem kötü mü olue

9 CEVAP

orphanblack

Ufak paketinden alıp bir deneyin. Denemeden kedinize iyi gelip gelmediğini bilemezsiniz. Nd.de iyi gelmiyor çoğu hayvana. Daha birkaç ay önce bu sitede mystic övmekten harap olmuştu insanlar :)

Findikthecat

Biz denemek icin 1.5 kg almistik hic ishal olmayan kedi ishal oldu birdahada kullanmadik ama her kedide farklilik gosterir bilmeyiz

Akitanya

Mamayı kullandıktan sonra ishal şikayeti olan insanı çok duydum. Ama her kedide değişkenlik gösterir, genelleme yapmak doğru olmaz. Küçük paket alıp gözlemleyin :)

Findikthecat

Evet

elifemekci

1.5 kg paket alarak şans verdim kısır mamasına, ilkten kedim yemiyor gibiydi sonra iletişime geçtim aradılar çok ilgili davrandılar 1 paket daha gönderdiler büyük paket almak istiyorum deyince. İyice sevdiğinden emin olmadan boşuna satın almayayım diye.
Kedim royal canin kitten gibi tahıl dolu ve yağlı bir mamadan geçince haliyle garipsedi ama sonradan alıştı. İshal sorunu falan da olmadı aşamalı bile geçemedik elimizde mama kalmamıştı çünkü. Tüyler pırıl pırıl, severek yiyor. Proplan gibi kedimi obez de yapmadı. Kilo kontrolü güzel bir mama olduğunu düşünüyorum. Mysticin içerğinden Şüphe duyanlar kedilerine royal canin proplan gibi (ben de yaptım aynı saçmalığı) tahıl dolu ayrıca obez yapıcı mamaları severek yediriyor ben de bunu anlamıyorum. Deneyin kullanın, bence pişman olmazsınız :)

savagemouse

Kanlı ishal şikayeti falan demişti biri ama ishal ve yumuşak kaka sorunu var.Bu sorun nd ve britcare mamadada var.şuan övülen mamada felicia gibi :F

savagemouse

Karıştırarak mı geçtiniz

syuhel

Sitesinden 300 gr numune isteyebilirsin . Aslinda kotu bir mama degil ama bazi kedilerde ishale neden oldugunu duydum . Ben numune kullandigimda hic isal sorunu yoktu ama yinede felicia kullandım. İcime sinmemisti

winrina

Bu MyStic mamanın numunesini nasıl alıyoruz?Geçici süre numune alamıyoruz falan diyor.Mailden yazınca gönderiliyor mu?