Kefir

savagemouse

Kedime içim sade kefir verebilir miyim?

6 CEVAP

Buketbayraktar

Verebilirsiniz ama laktozsuz verin ben de veriyorum arada seviyor da :)

Akitanya

Sütün zararlı olmasının sebebi de içindeki laktoz zaten. Laktozsuz tercih etmeniz en sağlıklısı.

melist35

verebilirsiniz. probiyotik amaçlı kullanacaksanız activia sade probiyotik yoğurt daha etkilidir

Ksmsm

Laktozsuz olması şart mı bendede ayni içim sade kefir var ama laktozsuz alamıyorum buralarda satılmıyor

tyguler

Laktozsuz olmalı. Içim rahat falan alabilirsiniz içim rahat laktozsuzdu değil mi doğru biliyorum

savagemouse

Sulandırıp versem olur mu