Proline Lavanta Kokulu Kum Kullananlar??

asrayildrm

arkadaşlar normalde lindocat kullaniyordum pembe olandan hic memnun değildim o yüzden maviye gectim o çok güzel koku hapsediyordu ama topaklanması cok kötü hep dağılıyor.Proline denemek istedim hep görüyodum lavantalı olandan aldim 2 paket ilk olarak lavanta kokusu asla yok yani
çok farkli kötü bir koku var kumda ve asla koku hapsetmiyor açık tuvalet kullaniyorum ona rağmen kedim hapşırdı tozundan daha fazla kullanamıcam aynı sorunu yasayan oldu mu herkes çok iyi yorumlar yapmıs bana mı denk geldi

6 CEVAP

tyguler

Lavamtalıyı deģilde bebek ludralısını kullandım. Çok övülütir diye aldık da neyi övülütor diye düşünüyorum. Kokuyu pek iyi hapsetmiyor yani hapsediyor ama şu anki kullandığım kum kadar değil, topaklanması kötü hem kaba yapışıyor, aşırı derecede tozlanıyor kumu kap boşken dökmüştüm gerçeksen ev komple toz oldu.
Şu an mırmır aktif karbonlu kullanıyoruz proline dan sonra ilaç gibi geldi diyebilirim. Tozutuyor biraz ama o kadar çok değil biz memnunuz
MırMır aktif karbonlu migros ta 5L 33 tl bazen indirime giriyor

Prolinenin sabunlusunu ve pudralısını kullandım. İnanın kum almaktan nefret ettirdi beni. Babam da fiyatı iyi diye lavantalısını almış gelmiş. Onu denemedim ama eminim diğer ikisi gibi olduğuna. Koku hapsetmesi vs. artık umrumda değil tek derdim parçalanmaması. PARÇALANMAYAN KUM ARIYORUM 🤦🤦

cerenruya

Kokmuyor kum ya, o kadar tozutuyor ki alerjim oldugu icin 1 gün boyunca sıkıntı yasiyordum. Ama güzel topaklanıyor, koku hapsetmesi de orta seviye

Kokusuz alın kedilerin ciğerleri hassas 😊

asrayildrm

açık tuvalet oldugu icin kokulu kullanmakta sıkıntı bulmuyorum(zaten 0 koku) ama tozutması açık tuvalete göre bile cok fazla kedim hapşırdı girdikçe bidaha asla almam tavsiye etmiyorum

Pashaoglum

Kokuluyu zaten tercih etmeyin ciğerleri çok hassas hem toz hem koku, proline parfümsüz kullandım topaklanma iyi ama tozu çoktu, sonra feles sonrada ever clean kullandım onlarda fiyatın hakkını vermiyor. Şimdi orga kitty mısır koçanı kullanıyorum, toz yok kokuyuda hapsediyor topaklanma mükemmel değil ama ince elekli kürek kullanıyorum. 10 litresi 70 lira en azından artık gözünde çapaklanma olmuyor, klozete atılıyor ve bunlar bana göre önemli.