Kedim Uyumuyor.

Cbcan

Kedim leo 1 yaşına girecek 3 aydır da evimizde 2 kedi daha var. Araları neredeyse iyi fakat diğer kediler geldiğinden beri leoda uyku sorunu başladı. Asla uyumuyor gün içinde gece sürekli tetikte oyun oynuyor stres içinde değil fakat uyumuyor bazen gözünden uyku akıyor ama direniyor. Garip bir hal almaya başladı. Uyusun diye onunla yatağa giriyorum artık oksaya oksaya uyutuyorum ama gözü hep kapıda kulağı hep dışarda en ufacık bir seste gozlerini açıyor ayaklanıyor. Sağlığına etkisi olur diye korkuyorum. Leo uyusun diye ben uykusuz kalıyorum çünkü sürekli olarak temas halinde olmam gerekiyor benzer durum yaşayan var mı acaba

2 CEVAP

Kaanerdogan

Merhaba, benim kedilerimin ikisi de 8 aylık olana kadar günde sadece ortalama 1,5 saat uyuyorlardı. Gece biz yatarken içeride alem yapıyorlardı. Kısırlaştırdıktan bir ay sonra uykuları normal kedi gibi normale döndü.

Kaanerdogan

Merhaba, benim kedilerimin ikisi de 8 aylık olana kadar günde sadece ortalama 1,5 saat uyuyorlardı. Gece biz yatarken içeride alem yapıyorlardı. Kısırlaştırdıktan bir ay sonra uykuları normal kedi gibi normale döndü.