Kedim Mum Yemiş

tubatuba12

Kedim masanın üzerinde duran minik pasta mumunu yarısına kadar yemiş midesinde sıcaktan eriyip yapışacaşını düşünüp korktum ama asitler falan engeler diye düşündüm doğru mu bilmiyorum. Açık veteriner yok şuan şehrimde napmalıyım neredeyse 1 gün olacak

2 CEVAP

cerenruya

İçinde cok zarar verecek bir şey yok ama bilemiyoruz tabi kediler hassas canlilar. Midesi falan kalkmıyorsa istahinda problem yoksa bekleyin bi, diskisini falan inceleyin. Danisabileceginiz bi veteriner bulsaniz iyi olur iciniz rahat eder

Vetwrinere yarin götürün