Kum., ?

Fiyati düşük VE iyi bir kum 😇😇😇😇🤔

6 CEVAP

tyguler

MırMır aktif karbonlu
5L 33 tl migrosta bazen indirimde falan yakalarsanız 20tl ye falan da oluyor. Ben bayağı memnunum değiştirmeyi düşünmüyorum.

tyguler

Tozutması şöyle,
Proline dan bayağı az tozutuyor
Akkumdan daha az tozutuyor
Evercleandan çok tozutuyor..

Mesela tuvaleti yıkadıktan sonra kum doldururken biraz tozutma oluyor ama çok da değil. 1 paket alıp deneyebilirsiniz 1 paket tuvaleti bayağı dolduruyor bir de bizim tuvaltimiz bayağı büyük. Topaklanmasi ve koku tutması bayaģı iyi.

Tozutması nasil

irmtnc3

Micho aktif karbonlu kumu *********da satılıyor Öneririm

asteo

Ben pum cat kullanıyorum sıfır toz harika topaklanma fiyatı da çok uygun tavsiye ederim

Renklipati

Lindo Cat kullanıyorum memnunum tavsiye ederim