Kedimn Burnu Akıyor Ve Hapşıriyor

naininna

Nolur veterinere gidin yazmayın zaten pazartesi günü gidicem haftadonundsyz ama gidemiyorum, başlıkta dediğim gibi burnu akıyor ve hapsiriyor nolmus olabilir? bi kere daha böyle hapsirigi tutmustu ama sonra ki gün geçmişti

4 CEVAP

savagemouse

Benim kedimde aynı belirtiler vardı.Grip sandım.Alerji çıktı.Grip diye bolbol tavuk başlıyordum.Meğer tavuğa alerjisi varmış :/

pongul

Alerji de olabilir, grip başlangıcı da. Temiz ve havadar bir odada bol su ve sevdiği mama ve sıcak ortam olsun pzts veteriner de görecek sanırım.

Bir de Siyah çay demleyin, sonra demine pamuk batırıp ağzımı yüzünü gözünü çayla ıslak ıslak silin, rahatlatır. Antiseptiktir.

Kaanerdogan

Eğer grip ise genelde en fazla bir hafta sürüyor daha sonra geçiyor. Klima , toz kaldıran süpürge kullanıyorsan daha uzun sürebiliyor. Burunu tıkanık ağzından nefes alıyorsa da akşam uyurken odaya kapatıp nem makinasını çalıştırabilirsin

Kaanerdogan

Eğer grip ise genelde en fazla bir hafta sürüyor daha sonra geçiyor. Klima , toz kaldıran süpürge kullanıyorsan daha uzun sürebiliyor. Burunu tıkanık ağzından nefes alıyorsa da akşam uyurken odaya kapatıp nem makinasını çalıştırabilirsin