Kediye Malt Ne Sıklıkla Ve Ne Kadar Verilmeli?

fettahaltuntas

Selam. Tüy yumağı kusma sorunu olmayan 9 aylık erkek kedime ne sıklıkla ve kac cm malt vermeliyim gimcat kullanıyorum her gün veriyorum ben hepsini versem yer o derece tavsiyelerinizi bekliyorum. Hiç kusmadı bu güne kadar

3 CEVAP

2 günde bir verin bence.

melist35

hergün 2-3 cm vermelisiniz. bütün maltların arkasında yazar hergün verilmesi gerektiği. mevsimsel tüy döküyorsa hergün 5 cm şeklinde vermelisiniz, yoksa kusar

Handelif

Eğer imkanınız varsa her gün 2-3 cm ideal ama kusma problemi yok ve tüy sağlığı iyi diyorsanız 1 gün verip 1 gün vermeyip bu şekilde ayarlayabilirsiniz