Bonacibo, Mystic ,Proline ?? Mama Tavsiyesi

onur190707

merhaba. 4 yavru kedim icin proline mama kullaniyorum reflex ile tamamen ayni icerikte yavrular 2 aylikken mystic kullanmistim ve sürekli ishal olmuşlardı. şuan kullandigim proline da ise besleyici olmaması disinda bir problem göremiyorum. birkac günlük mamaları kaldı ve ben kesinlikle bonaciboya gecmek istiyorum ger acidan daha mantıklı geliyor aralarında benim gözlemdigim fark ise prolineda seker tuz gibi seyler var bonaciboda ise bunlar olmamasina ragmen tuzlu oldugu söyleniyor. lütfen öneri verin. bu arada kedi sayisi cok oldugu icinde fiyat olarak daha yukariya cikamiyorum 3kgluk mama aliyorum 6-8 gün arasinda bitiyor.

6 CEVAP

onur190707

evet bende bonacibo düsünüyorum icerik-fiyat olarak en cazibi o suanlik ama sikayeti olanda cok fazla ,ancak prolinedan daha iyidir muhtemelen.

asrayildrm

aylık kaç kg mama yiyorlar toplam

savagemouse

Felicia 12 kg alabilirsin.Mysticd içinde karıştırarak geçmek gerekiyor

onur190707

10kilodan biraz fazla yiyorlar ayda ama ben toptan almak yerine genelde 3-5 kg olarak aliyorum mamayı imkanim dogrultusunda.

pongul

Bonacibo verebilirsiniz.

pongul

Prolinedan daha iyi evet.