Bu Mamaya Dair Fikri Olan Var Mı?

GGunes

Diusapet diye bir İtalyan firmasinin ürettiği Alleva Holistic adındaki mama hakkında herhangi bir fikri olan, kullanan var mı? İlginç bir içeriğe sahip aleo Vera, gingseng gibi bitkiler var içerisinde, tahıl yerinede tatlı patates kullanılmış. Hakkında üç beş yabancı yorum dışında hiç bir şey bulamadım, merak ettim belki gizli kullanıcılar vardır henüz fikrini beyan etmeyen diye sormak istedim.

19 CEVAP

ailur0phile

Türkiye'de satışı var mı? İçeriği güzel ama aleo Vera kedilerde toksik neden koymuşlar acaba.
Euroyla maaş alan birine göre çok uygun fiyati 400 gramı 10€ ise 2 kgsi 50 € oluyor.

Harika bir içeriği var ülkemiz şartlarına göre.

Şuan ********** sitesinde var

çabuk

ma

ailur0phile

Acana ve ndye muadil olabilir. Protein oranı baya yüksek. Acana'nin %46 falandı bu %43