Sizce Ne Yapabilirim?

eylullll09

Evimizin önüne kedi geldiğinde gidip mama veriyorum. Bir ara evden kap ayarladım mama ve suyu ona koyayım dedim gelirlerde göremezsem diye. Bu seferde yağmur sorunu başladı. Kedi gördükçe gidip veriyorum ancak her zaman takip edemiyorum kedi gelmiş mi gelmemiş mi diye. Yağmurdan koruyacak bir alan da bulamadım maalesef. Aklınıza gelen bir fikir var mı ne yapabilirim sizce mamayı yağmurdan korumak için.

3 CEVAP

deniznergis

karton koliyi kullanabilrsin kapaklı bir karton bul kartonun önüne kapı açıp kedinin içerisine girecegi kadar genişlikte olsun içerisine su ve mama yatması için yumuşak bir örtü olabilir kartonun dışına yagmurdan etkilenmemesi için naylon , çöp poşeti,yada streç flim ile kaplayıp koli bantı ile naylonu sabitleye bilirsin :D

eylullll09

Karton kutuyu 2 kat naylon ile kapladım ve evin önüne koydum. Fikir için teşekkürler :)

diablerose

https://birsonbaharaksami.files.wordpress.com/2014/08/bugemaciaaamqon.jpg 5 litrelik su şişesiyle yapabilirsiniz bu şekilde keserek