Proplan Yavru Kedi Maması?

proplan yavru kedi maması hakkındaki yorumlarınız.
kullanıp memnun kaldınız mı ?
kediniz herhangi bir alerjik reaksiyon gösterdi mi ?

13 CEVAP

melist35

bence piyasadaki en iyi kitten mamalardan birisi proplan kitten

tugcerbs

Proplan yavru kedi maması tercih edilebilir ama evde haşlanan tavuk, balık, ciğer gibi protein oranı yüksek etlerle destekleyebilirsiniz.

tugcerbs

Evet gimcatin ürünleri gerçekten besleyici ve destekleyici👍🏻

evet ek olarak gimcatin vitaminlerini ve nutri feline ın yaş mamalarını almayı planlıyorum.

Semayildiz

Evet kullandık biz memnun kaldık herhangi bir alerjik reaksiyon olmadı.

minky

Benim kedimde aşırı tüy dökümü yaptı.İçinde fazla tahıl var :/

ezginiko

5 aylık oldu kedim hep proplan kullandık hala devam ediyoruz. Hiç bir sorun yaşamadık mamadan kaynaklı severek yiyor. Ama ek olarak tavuk balık ve gimcat yaş mama veriyorum 😊

ben kullanıyorum çok memnunum 4 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok kedim gayet sağlıklı

aigenc

Proplan iyi bir mama gibi görünüyor, kediler seviyor ve marka mama ama almanızı önermem. Tabii her kedide farklılık gösterir ama benim kedime ağız kokusu yaptı ve veterinerim iyi bir mama olmadığını söyledi. Kedi maması biraz deneyip tecrübe etmeli bir şey. Eğer durumunuz varsa Profine, ND, Golosi, Brit, Acana, Orijen gibi mamalar daha iyi olur

İyi günler.

ฅ^•ﻌ•^ฅ

elifyldrm01

Kedimin dışkısında kan olmasına sebeb oldu :(

milommm

İyi bir mama olabilir ama fiyatını hak etmiyor bence, o fiyatlara ben katıksız et, ciğer, tavuk alırım kendim hazırlarım mamasını hem daha sağlıklı hemde daha ucuz fiyata gelir.

milommm

Tavuklu prinçli maması 3 kilosu 200 küsür lira, tavuğun kilosu kaç paraki bu kadar pahalıya satıyorlar, en fazla 20-25 lira, üstelik içinde kedi için yararsız bir sürü katkı var.

pongul

O fiyata fitmin kitten alabilirsiniz, saf et içeriyor.