Multivitamin Seçimi

sevilayakt7

Anket

Gimcat
(13 oy)
Vet’s Plus
(3 oy)
Toplam (16 oy)

Kedimde mantar var, vitamin desteği kullanmak istiyorum. Sizce hangi multivitamin daha iyi?

9 CEVAP

melist35

ikisi de değil. mantar tedavisi için çok yetersiz kalır içindeki oranlar. vmp tablet+mutamin somon yağı veya veterinerlerde vetomune+vetoskin ikilisini kullanmanız daha etkili olur. zaten tüy sorunu yaşadığınız için omega 3, biyotin ve çinko alması çok önemli. iki üründe de bunlar yok. bu yazdığınız ürünler petshop kanallı ürünler olduğunda için tedaviye çok katkı sağlamaz, daha çok kediniz sağlıklı iken kullanacağınız şeylerdir

Kebikec

Bana da ödül macunu gibi geldi bu gimcat türü şeyler. Fayda sağlıyor diye psikolojik şartlanıyor muyuz bilemedim :)

Bu tür macunlar takviyeden çok ödül görevi görüyor dedi bizim hekimimiz. Bu fikre katılmıyor değilim 🙃

ezgiylmz8

Kullanmadım ama Gimcat alırdım alsaydım. Vetplus suan emin olmadığım bir marka konuyla ilgili ben de bir şeyler yazdım.

Denizygt

Ben kızıma gimcatın multivitamin macununu kullanıyorum düzenli olarak çok iyi tavsiye ederim

tyguler

Benim kedim vetsplus u yemediği icin gimcat alırdım.
Şu an biofeline diye bir marka almayı düşünüyorun inceleyebilirsiniz

Vet' s Plus diyeceğim sanırım. Açık konuşmak gerekirse her ikisinden de çok daha etkili takviyeler var. Sadece bu ikisini karşılaltırırsak da Vet' s Plus' ın değerleri daha yüksek.

suledoruk

Mantar için etkili olurlar mı emin değilim normal zamanda günlük vericeğiniz takviyeler genelde bunlar. Tedavi için kullanılan ürünler değiller. Etkili oluyorlar mı evet ama mantara büyük oranda etki etmezler. Ama ikisinden birini seçersem gimcati seçerim şuan kedime kullanıyorum.içerik bakımından iyi bir mamanın yanında ek takviye olarak yeterli oluyor.

sevilayakt7

Merhaba, öncelikle tüm cevaplar için çok teşekkür ederim. Konuya biraz açıklık getireyim. Ben 4. sınıf veteriner fakültesi öğrencisiyim. Kedimde mantar başlangıcı olduğunu bugün fark ettim. Gerekli tedaviler için en uygun zamanda fakülteye götüreceğim. Kullanılacak ilaçlara ek olsun diye bir multivitamin almak istiyorum. Mama olarak Felicia somonlu kullanıyoruz. Daha önce Vet’s Plus malt ve multivitamin kullandık. Gayet severek yedi işe yaradığını da gördüm. Sadece bana biraz fazla yağlı geldi ve içinde karamel olduğu için tekrar kullanmak konusunda çekiniyorum. Gimcat kullanmadığım için arasındaki farkı bilmiyorum, bu ikisini kullanan varsa hangisinden daha memnunsunuz onu sormak istedim. İlgilenen herkese teşekkürler :)