Tüyleri Çok Seyrek. Ne Yapmalıyım?

ipekgztk

Kedimi 2 ay önce sokaktan aldım. Köpek saldırmıştı. Şu an tam olarak iyileşti ama tüyleri çok seyrek. Reflex maması kullanıyorum. Ayrıyeten 1 aydır 2 günde bir takviye balık yağı e vitamini omega3 karışımını mamasını koyuyorum. Ne önerirsiniz?

2 CEVAP

tyguler

Tüy sağlığı vitaminleri kullanabilisiniz

melist35

muhtemelen verdiğiniz mamadan ötürü düzelmiyor. düşük kaliteli mamaların vücutta biyoyararlanımı da düşüktür. kediniz sadece karnını doyuruyor mama, başka hiç katkısı yok. bu da direkt olarak tüy kalitesini etkiler. alttan yeni sağlıklı tüy gelemiyor. royal canin hair&skin mama kullanabilirsiniz birkaç ay tüyleri toparlayana kadar. ondan sonra felicia falan kullanabilirsiniz en azından orta segment