Kedim Çok Korkak

ipekgztk

Kedim çok korkak. Bazı zamanlar benden bile korkuyor. Bunun için ne yapabilirim?

2 CEVAP

tyguler

Sokaktan mı sahiplendiniz. Sokaktan geldiyse sokaktaki temkinliğini bırakamamıştır. Alışır.

Pretty

Ne kadar süre önce sahiplendiniz ve kediniz ne kadarlık? Eğer küçükse ve yeni sahiplendiyseniz kısa süre sonra alışır ama eğer büyük bir kediyse ve sahipleneli çok oluyorsa büyük kedilerin alışması zor olabilir normaldir. Zamanla Alışırlar.