Proline Kum

Handelif

Şu an kullandığım kum natural plan lavanta kokulu veteriner den almıştım. Proline a geçiş yapmak istiyorum. Kullananlar memnun mu?

3 CEVAP

tyguler

Hayır memnun değilim. Paranıza yazık olur desem yeridir. Topaklanması iyi deģil, hep tuvalete yapışıyor. Koku tutması da pek iyi değil ve acayip tozutuyor. Boş kaba kumu dökünce tüm ev toz oluyor kediye çok zararlı.

tyguler

Ve kediye kokusuz kum kullanmak daha iyi kokulular ciğerlerine iyi değil.

deniznergis

ben naturel cast best topaklanan kuma geçmeden önce bentonit kum kullanıyordum kumu tuvaletine dökmeden önce bahçede ince elekle eleyip tozunu savurtuyordum çok tozudugu için kokulu kum kullanmadım kedilerin cigerlerine yazık kokuydu tozdu bunlar hep ileride kanser yapıcı maddeler .