Kedim Kusmaya Çalışıyor

aysekrzm

dün akşamdan beri kedim kusmaya çalışıyor. her zamanki gibi hareketli. halsizlik vs. bir şey yok. birkaç yerde çim verebilirsiniz demişler. evde malt da var ama hiç sevmiyor. ama maltı bir şekilde yuttururum. hangisini vermeliyim? şuan hangisi en iyi şekilde çözer?

2 CEVAP

tyguler

Çim kusmaya yardımcı olur.
Malt dışkı yoluyla tüyleri atmasina yardımcı olur.

Bence bi veterinere gitmelisiniz

deniznergis

maltı deneyin çim kusturmaya yarıyor genel olarak tüy yumaklarını,malt ise baarsakta ve midede bulunan biriken tüylerin dışkı yolu ile dışarı atılmasını saglıyor .1 hafta süre ile günde 2yada 3 santim olarak 2 haftada 2 günde bir verebilirsiniz