Yerli Kedi Mamalarindan En İyisi En Sagliklisi Hangisi?

diablerose

yerli mamalardan en iyisi en sagliklisi hangisi?

4 CEVAP

BerenZ

Yerlilerden en makulu felicia prochoice bence

Anonymus386040

Felicia bildiğim kadarıyla yerli bir mama değil, sadece *********'nın fabrikasında üretiliyor. Ama aslen yerli değil diye biliyorum.

tyguler

Yerli ben felicia kullanıyorum galiba en güvenlisi felicia. Ve memnunum yani tabiiki acana, nd almak isterim ama pahalılar felicia dan da memnunum.

starthebudgie

ProChoice ve Vancat mama zaten çağatay petfood tarafından üretiliyor.Feliciaya mail atmıştım hangi firma üretiyor diye.Hala dönüş yapılmadı.Aslomda bu tarz içerikli mamaların altından genelde çağatay pet çıkıyor.İçerik olarak en iyi yerli mama Mystic.Tahıl olarak mısır ve pirinç yerine esmer pirinç kullanılmış be mamayı gereksiz maddelerle doldurmak yerine sebze koymuşlar.