6 Aylık Kedi Kaç Kilo Olmalı?

Merloli

Merhabalar kedim 6 aylık erkek ve 4.200 kilo karnının altından sarkma var biraz ama yukarıdan bakıldığında ideal gözüküyor acaba kilosu normal mi yoksa mamasını daha ölçülü mü vermeliyim bu arada kedim biraz uzun yani kilosunu pek göstermiyor ama dediğim gibi karnı sarktı. Cevaplarınız için teşekkürler :)

6 CEVAP

BerenZ

Kilolu geldi bana. Normalde 6 7 aylik kisirlastirmak icin kilosu 3 kg.ysa iyi diye bakiliyor.

tyguler

4 kilo bayagı iyi bence. Benim kedim 8-9 aylıkken 4 kiloydu. Ama daha fazla kilo almasın böyle kalsın daha faası zararlı olur

benim kedim erkek 6 buçuk aylık 3 kg

Buketbayraktar

Annemin erkek kedisi de 5 buçuk aylık sanırım 4 kiloya dayandı. Benim ki de erkek 10 aylık 3 buçuk kilo civarı. Benimkinin sadece boyu uzun kendi minyon diğeri enine boyuna ama karın dışında bizim de kilolu durmuyor sert hatta vücudu. Kediden kediye değişiyor ama sizin kedi ve annemin kedi tosuncuk biraz :)

asrayildrm

benim kedim 6-6.5 aylık 3.4 kg zayıf duruyor gözüme boyu uzun cünkü ama normalmiş böyle olması gerekiyor dedi veteriner . siz biraz daha ölcülü verebilirsiniz bence obez olmasın 5 kiloyu geçince sıkıntı oluyor daha 6 aylık yavrular sonucta

Canann61

Kediniz erkek mi?