Soru Değil İndirim ?

Mika1881

Arkadaşlar fiyatları düşük almak isteyen olursa baksın bence ☺️ M a r K a m a m a

10 CEVAP

Ecemecme

Fiyatları normal mi bunların 🤔 20 tl 30 tl gimcati 2 sene önce alıyordum, ilginç geldi bana.

fatma_nur42

tarih yakında olsa taurin paste almayı düşünüyorum site güvenilir mi??

minky

Evet güvenilir

BerkeKoksal

Paste extra tadı tavuklumu acaba bizimki bir keresinde malt aldık çenesini açıp yediriyordum gimcat tavuklu malt buldum onu aldım acaba pasta extra yermi

Mika1881

İçeriğinde neyli olduğu yazmıyor 🤷🏻‍♀️

minky

Skt yakındır büyük ihtimalle ;/

Mika1881

Skt is yakın olanlarımı böyle indirimli satıyolar öyleyse çok saçma cidden bende sevinmiştim uygun fiyatlı diye 😔

BerkeKoksal

Tamam teşekkürler

schembri2

Skt yakın denilen vardır gene 7 8 ay muhtemelen, zaten hergün verilen bişey max 3 4 ay götürür 100 grlık. 1 ay kalmış ürünüde göndericeklerini sanmıyorum, hatta fiyatlar gayet iyi, bakiyim bende ;)

Tarihi yakın olan ürünlerin de son kullanım tarihine birkaç ay oluyor zaten, içinize sinmezse iletişime geçer ve öğrenirsiniz son kullanım tarihini. Üzerindeki talimata göre günde 3 gram verirseniz zaten 50 gramlık bir macun ancak 17 gün idare eder sizi :)