Kalsiyum Eksikliği

Cook

Kedisinde kalsiyum eksikliği yaşayan var mı?Varsa kedinizin cinsiyeti neydi,belirtileri nasıldı,hastalığa neden olan faktörler nelerdi paylaşabilir misiniz

2 CEVAP

Cook

Sorma sebebim kedime nörolojik fip demişlerdi,birçok yerle konuştum.Hekimlerden biri entegre korona geçiriyor olabilir,uzun süre(4 hafta) ishal olmasından dolayı kalsiyum eksikliği oluşmuş olabilir ve titreme-kasılmaları bundan kaynaklı olabilir dedi.Biyokimya bakıldı ama kalsiyum fosfor değerleri yoktu.Bir kez daha bir ümit değerlerine baktırıp,ultrason çektirdikten sonra kesin karar vermek istiyorum

Cook