Bağışıklığı Düşük Kedi İçin Mama

basakbilgin

Anket

Proplan
(1 oy)
N&D
(6 oy)
Hill’s
(1 oy)
Diğer öneri
(2 oy)
Toplam (10 oy)

Merhaba. Salı günü dişi kedimizi kısırlaştıracağız. Yaşı 8-9 ay civarında. Şu an proplan mama kullanıyorum ama cimcimemizin bağışıklığı biraz düşük. Kısırlaştırdıktan sonra mama geçişi olacak. Mama için tavsiye almak istiyorum. N&D, hill’s vs gibi kaliteli mamalardan hangisini önerirsiniz? Proplanın da kısırlaştırılmış kediler için olannsomonlu mamaya devam edebilirim önerirseniz.

5 CEVAP

winrina

Bağışıklık düşükken operasyonu yaptırmayın bence.Mama içimde hills bence yada veterinere danılın

basakbilgin

Sokaktan aldığımızdan beri böyle. Veterinerin tavsiyesiyle bir süre azro, zyrtec şurup ve immuneks vitamin kullandık. Birkaç ay sonra tekrarladık. Operasyonda bi sakınca olmadığını söyledi. Ben sadece besleyiciliği yüksek ve kedimin seveceği bi mama tavsiyesi arıyorum

Cook

Bağışıklığı düşükse mama değişikliği yeterli değil,karşılaştırmadan önce ve sonra ek takviye kullanmalısınız.Veteriner tecrübelerimden araştırmalarımdan öğrendiğim kadarıyla da şunu aktarayım,market maması olmadığı sürece bu bahsettiğiniz mamaların herhangi birini kullanabilirsiniz.Hiçbir marka zaten yüzde yüz iyi değil.Acana da alsanız,ND de alsanız,proplan da alsanız çok büyük bir fark olmayacaktır

pongul

İçlerinden n&d, bir de yaş mama takviyesi olsun.

ND alın