Uygun Fiyatlı Kuru Mama Arıyorum

Ebrar00

5 aydır bizimle market maması alıyorduk ama sağlıksız olduğunu öğrendim şimdi normal mama almak için baktım kilosuna 15 lira verdigim mamaların aksına 150 tl kilosu çoğu mamanın bana önerebileceğiniz yavru uygun fiyatlı market mamalarından daha iyi kuru mamalar var mı acaba?

13 CEVAP

felicia çok güzel fiyatıda uygun😇

pisicikimm

Merhaba ben de aynı şekilde mama arıyordum. Jungle markasına denk geldim. Yorumları baya olumluydu,içeriği de dolu gibi geldi bana. Ondan sipariş edeceğim. İsterseniz siz de inceleyebilirsiniz.

pongul

Bonacibo alın.
Jungle gerçekten uzun vadede zarar.

aigenc

Jungle sokak bebişleri için, yerinizde olsam ondan almazdım. Reflex, appetite, Dr. Sacchi, prochoice, felicia, mystic gibi mamalara bakmanızı tavsiye ederim

pongul

Siz ********** sitesinden bonacibo bakın ve alın.

pongul

T e m i z m a m a

pongul

Verilebilecek besleyici bir mama evet. Ücret olarak da üzmez.

Ebrar00

pisicikimm Ben de jungle kullanıyordum marketten aldığım için vazgeçmiştim gerçekten iyiyse indan almaya devam edeyim o zaman

sevilayakt7

Felicia kesinlikle

Ebrar00

pongul içeriği zengin mi acaba

pisicikimm

Jungle ne kadar iyi bilmiyorum ben de tam olarak. Sipariş etmeyi düşünüyorum sadece,ilk kez kullanacağım. Bu sitedeki yorumları vs güzeldi o yüzden

pisicikimm

Jungle ne kadar iyi bilmiyorum ben de tam olarak. Sipariş etmeyi düşünüyorum sadece,ilk kez kullanacağım. Bu sitedeki yorumları vs güzeldi o yüzden

Ebrar00

pisicikimm sokak kişileri içinmiş ev kedilerine önermediler şimdi birkaç araştırma yapıp anket yaptım sonuca göre karar vereceğim siz de bakın bence market mamaları çok sağlıklı olmuyor uzun vadede ve jungle marketlerde satılıyor