Bu Bir Rahatsızlık Mı?

pisicikimm

Merhabalar. Ben kedimi sahiplendiğimde henüz yaklaşık 2 aylıktı,şu an 3.5 aylık. Başlarda gözleri yeşildi ve şu an rengi açıldı ve sarı oldu. Bir de tüyleri daha koyuydu ancak şu aralar tüylerinin rengi de açılmaya başladı. Büyüdüğü için böyle bir şey oluyor olabilir mi?

5 CEVAP

HulyaBeyde

Normal galiba benim kedimin de gözleri 2 aylıkken maviydi zamanla sarı olmaya başladı şimdi ise göz rengi sarı

melist35

evet değişir göz ve tüy rengi

caglaauzun

benim kedimde de büyüdükçe tüy rengi daha kahverengi bir hal aldı. gözleri ise yeşilden sarıya döndü. büyüdükçe oluyor

tyguler

Gözlerini bilmiyorum da bizimkinin tüy rengi hâla hafiften değisiyor

Findikthecat

Evet olabiliyor. Fındığın siyahı daha baskındı şuan beyaz rengi daha baskın :)