Bakabilirmsiniz ❤️

Haceli

Acaba bu krem kediler için kullanılır mı

16 CEVAP

Tüy dökülmesinin neden kaynaklandığını öğrenmeniz gerekir öncelikle. Stres mi alerji mi birçok nedeni olabilir. Ona göre bir krem kullanmalisiniz veteriner tavsiyesiyle

melist35

kullanılmaz tabi ki. ne için böyle bişey kullanmak istiyorsunuz?

Haceli

Kedimin kulağının iki tarafında tüy dökülmesi var bende Bi losyon türü varmış ismini unuttum sonra bu karşıma çıktı ama batikonalıcsm

Haceli

Eğer sonradan bir kaşınma olur dike önlem amaçlı

Haceli

Kedim sokak kedisi hiç bir aşı yapılmadı maddi durumum yok

Haceli

Ben tüy dökülmüş bölgeye batikon mu yoksa kantaron yağimi sizce en etkili olur

Haceli

Batikon la kantaron yağı kaşıntıyı önlüyomu

blue_hpood

insanlar için üretilmiş kremleri kedi için kullanmayın. veterinere gitmelisiniz ve dökülmenin sebebini öğrenmelisiniz.

Renklipati

Batikomomu tercih edin,en azından kedilere zararı yok temizler dezenfekte görevi yapar, kaşıntı sebebi nedir bilmek lazım mantarmı değilmi tüy dökülen yerde kızarıklık ta varmı

Haceli

Yok sadece tüy dökülmesi sizce o bölgeye yayılmasın diye batikon kullanıyımm mı yani

tyguler

Bu ney insan kremi değil mi bu. İnsan kremi kedilere sürülmez.
Veterinerlerde kediler için krem yemin edebilirsiniz

tyguler

Yemin edebilirsiniz değil *temin edebilirsiniz olacaktı yanlış yazdım

Renklipati

Crystalin bunu alabilirsiniz çok yararlı losyon dur, şayet durumunuz bunada el verisli değilse en azından batikom kullanın temizleyin pamukla o bölgeyi strese bağlı da olabilir yada beslenme yetersizliği gözlemleyin en azından sonra yara yada kızarma olacakmi

Haceli

En etkili en iyisi hangisi acaba ezanede bulabilirmiyim

Renklipati

Batikom eczanede var 24 tlydi en son 1 ay önce aldım diğerini petşop yada sitelerden bulabilirsiniz,eczanede varmı bilmiyorum onuda sorun ben siteden aldığım için bilgim yok..yara ise yada mantar ikiside etkili diyebilirim Dr animol oda cilt için çok iyidir