Bitmek Bilmeyen Tuvalet Sorunu.

burcumtlr

Arkadaslar 3 farkli veterinere goturdum. Sirkeyle temizledim evi. Kendim kumuna yaptirdim. Kumuna yapmayı biliyor ama artik iyice kumdan vazgecti. Kendi istedigi yere buyuk kucuk demeden yapiyor ve artik ustunede yatmaya basladi. Ne yapacagimi sasirdim. Esimle aram açılma noktasina geldi. Ne yapabilirim artık? Kedim 2 aylık.

10 CEVAP

Kotu sonuc var sadece ben oyle gordum kediyi sahiplendirmek zorundasiniz hem esiniz ile araniz acilmis hemde her yere yapip size sorun cikartiyor

kediler

her kumuna yaptığında onu ödüllendirebilirsiniz. Bizimkinde hiç böyle bir sorun olmadığı için bunu tahmini olarak söylüyorum,ü. Bir de belki kumunu sevmemiştir. Kumunu değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Yaptığı kakasını kumun üzerine koyarsanız onun kokusunu alıp kuma da yapabilir. Aklıma sadece bunlar geldi. :(

Melisas

Yanına 2. Bir kedi alsanız acaba ondan öğrenip yaparmi ki

burcumtlr

Hepsini denedim dediğim gibi daha da kotu duruma geldi.

kediler

Kedilerin sevdiği kokular vardır kumunun Oray'a onlardan koysanız kumuna gider belki

burcumtlr

Deneyeyim insallah ise yarar.

kediler

Yani kedinizi aslında bir odaya koysanız evin diğer taraflarına da yapmaz sadece bir odayı kirletir belki sizin için daha kolay olur alıştırmak. Patilerini tutup kazma hareketi yaptırın (gerçi onu yaptırmışsınızdır da yine de tekrarlayayım dedim) eğer bunlar da işe yaramazsa o Zaman kediciği sahiplendirmelisiniz bence de :(( umarım alışır kumuna

burcumtlr

En son dusundugum sahiplendirmek ama gittigi yerdede belki ayni durumda olursa vicdanen rahatsiz olurum. Kedimde evladım gibi yani insallah cozcem bu problemi.

kediler

Evet olabilir bence de işe yarayabilir gibi geldi. Ama 2. Kedinin tuvaletini kuma yapması lazım tabi.

Havanese_Siri

tanıdığınız birinin kedisi varsa bir süreliğine onun yanında kalabilir