Kedimin Göz Rengi Soldu

Ceyday

Dün gece hiç birşeyi yoktu ama yaklaşık 2 saattir gözüne yaklaştırmıyor kafasını çekiyor ve kısıyor sol gözünün rengi solmuş sağ gözü normal yani sağ gözünün göz bebeği simsiyahken sol gözü öyle değil bulanık duruyor yarın veterinere götüreceğim inşallah birşeyi yoktur

5 CEVAP

Kebikec

Niye 3 4 gün bekleyip geçmezse veterinere gitsin göz bu en hassas organ. Bir an önce veterinerinizle paylaşın durumu, o ne yapmanız gerektiğini söyler ve sakın birilerinin kullan dediği damla krem kullanmayın.

Ebrar00

Korkulacak bir şey değil her hangi bir rahatsızlık sonrasında ya da strese bağlı gözünü patilemesi sonucu oluşuyor 3,4 güne geçer, geçmezse eğer veterinere başvurun kremleri oluyor daha da ilerlerse tedavisini veteriner size söyler zaten. Endişelenmeyin bekleyin sadece

mericcdoga

Aynı durum dün gece bizim de başımıza geldi, veterinere götürdük bir damla verdi 5 gün kullanım için. Siz de bir veterinere gösterin isterseniz. Bebeklerimiz en kısa zamanda iyileşir umarım 🥺

diablerose

panik yapmayın ancak bu fotolari doktorla da simdiden paylasmanizda yarar var.

Ceyday

Veterinerimize fotoğrafını attım bir damla verdi inşallah en kısa zamanda iyileşir:(