Kedi Cilt Sorunu

fatmanurxak

Cildinde ki ne olabilir ? Yorumlarınız nelerdir ?

9 CEVAP

Haceli

Mantar olabilir benim kedimin de kulak dibinde tüy dökülmesi var yarın ezzane den batikon alıcam sizde kullana bilirsiniz batikon un fiyatı ezanede kaç TL dir hiç aldınız mı

Renklipati

Sanki tırmık izi gibi kaşıncamı oldu acaba

Haceli

Olmuş olabilir şey bide bişey sorcam ben öğrenciyim kızım eğer veterinlere giderseniz herkrz hep yaraya elma sirkesi sürmeyin diyor daha çok tahriş yapar ben hiç veterinlere gitmedim de

fatmanurxak

Derisinde pütürlük var, @Guldnz zannetmiyorum yara çünkü, ve bacağının eklem yerinde orayı kasimasi biraz zor.

Haceli

Tamam teşekkürler

Haceli

Kaşımtı var mı

fatmanurxak

batikon 15-20 TL falan, teşekkür ederiz şu an Dr animal ile temizliyoruz bence sizde öyle yapın hemde bir çok şeyde kullanıyoruz :)

Haceli

Batikon etkili olur mu

fatmanurxak

@Haceli elma sirkesi falan sürmeyin lütfen zararlı olabilir, dediğim gibi Dr animal sprey kullanabilirsiniz. H e p s i b u r a d a da satılıyor bakabilirsiniz.