Kedimin Kızgınlıkta Olduğunu Nasıl Anlarım?

Gizemmii

Merhaba, affınıza sığınarak soruyorum ama kedimin kızgınlıkta olduğunu düşünüyoruz ama etrafa çiş bırakma koku bırakma gibi bir durumu yok, erkek bir kedi çoğu zaman yatağına bir şeyler yapıyor ve biz cinsel organını görüyoruz zaman zaman. Bunun dışında pek bir belirti yok acaba kızgınlıkta mıdır ?

12 CEVAP

tyguler

Uzun uzun miyavlıyor mu

Gizemmii

Çok çok nadir bir şeyi arıyormuş gibi miyavlıyor. Ama yatağı var ona çok sürtünüyor ısırıyor ıslatıyor gurluyor falan

Haceli

Kız mı erkek mi

Gizemmii

Erkek

Haceli

Kız sa popososunu havaya kaldırır erkekse bir dk yerinde durmaz bunu yaşadım cam bol kedi arama peşinde açık balkon arama paşinden oluyorlar

deniznergis

yatak yada yastıklara saldırıp oynuyorsa kızgınlık dönemindedir bizim kedimizde aynı sorun var şu an 10 aylık

Haceli

Erkekse ohoooo çok hareketidir bende yaşadım belki sizin kediniz daha ilk günlerdir sonradan yerinde durmuyorlar ben o zamanlar durdurarak en az 1 saat ıyuta biliyordum gündüzleri

Gizemmii

Yani acaba illa etrafa çiş bırakması mı gerekiyor diye düşündük çünkü daha yaşında değil ama 3.700 kg bir kedi, kızgınlıkta olmasa cinsel organını görmezdik sanırım değil mi ?

Buketbayraktar

Her kedi koku bırakmaz annemin erkek kedisi 4 buçuk aylıkken belirti vermeye başladı küçüktü ama kilosu 3.200 dü iri Bi kedi sarman. 1 aydır çekiyoruz. Koku hiç bırakmadı ama sabahlara kadar uyutmuyo bağırıyo. Benim de 10 aylık erkek kedim var onun yanında oynuyor ancak öyle sakinleşiyor. Sürekli huzursuz Bi şey arar gibi dolanıp duruyo bağırıp muhtemelen kızgınlıktır sizinde. Bir de tam kızgınlığa girmese de ergenliğe giriyor erkek kediler belirtiler başlıyor demişti veteriner

Haceli

Aynen her kedi koku bırakmaz bizimki bırakmamıştı hiç

Gizemmii

Teşekkür ederim cevaplarınız için gerçekten

AhmetOlgun

sürekli mauv mauv der ksnfksxnmwnfs