Kedim Mama Yemiyor

Kubraaybasti

Arkadaşlar öncelikle merhabalar,
Kedim fıstık 12,5 aylık
Dilindeki o siyah benekler vitamin eksikliği dediği için veterinerim gimcat multi vitamin aldım macun şeklinde olanından ki daha önce de tablek Multi vitamin kullandım fakat fıstık vitamin tüpü yemeye başladıktan sonra mamaya karşı çok iştahsız yani herkes yavrusunu bilir benim fıstığım dilini çıkarıyorsa yanıma gelirken acıktım diyor mama verdiğimde yemiyor vitaminin başına gidiyor ve en önemlisi fıstık hiç bir zaman mamas kabından mama yemedi ve avuç ayrılmıyorda yardım edin

6 CEVAP

Geçmiş olsun

Findikthecat

Ayy çok guzel oturmus masallah cok tatli fistik 🤍

Haceli

Maması değiştiğinden dolayı iştahsızlik olabilir keyfi yerindwmi ne zamandan beri mama yemiyor

neden yemiyo kediiii😶😀

Kubraaybasti

Mama değişikliği hiç yapmadık Multi vitamin maltini istiyor vermiyorum versem hepsini yiyecek o da inat yaptı yemiyor kaseden yemediği için elimden yedirmeye çalışıyorum şuan sabahtan bu yana bir avuç yedi

pelnztrk

Kediler neyin tadını daha çok severse ona yöneliyor. Macunu kesin vermemeye çalışın beenim kedim de suan hasta hasta diye şırıngadan hep kıyılmış yas mama verdik ilac felan kuru mama yememeye başladı. Yas mamayi kestm yani ac kalsın illaki yiycek kurudan.