Aşılar Hakkında Bir Soru

tyguler

Merhabalar,
Bayer parazit (profender) parazit damlaları 2 ayda 1 yaptırıyorduk
Zoetis marka parazit aşısını veteriner 3 ay sonra yazmış. Böyle mi kullanılıyor merak ettim.
Siz hangi aşı markalarını kullanıyorsunuz ve kaç ayda 1 yapılıyor.

4 CEVAP

mihriii

broadline 2 ayda bir yapıyor bizim veteriner

suledoruk

Zoetis stronghold
Broadline
Profender
Fiproguard
Kullandık şu ana kadar. Hepsi damla şeklindeydi hepsi 2 ay arayla yapıldı bazıları daha güçlü olduğundan araya 3 ay koyabilir ama bize hepsi 2 ay arayla yapıldı hepsi damlaydı.

Buketbayraktar

Biz iç parazit aşısını 3 ayda bir yaptırıyoruz praziquantel yazıyor karneye baktım

tyguler

Herkese teşekkür ederim