Purina One Kısır Kedi Maması İçeriği

cerenozel

yorumları güzel diye ve evdeki tavuklu mamasından sıkıldığı için 200 gramlık sığır etlisini aldım. sevdi baya ve ishali vs olmadı. içeriği kötü mü yoksa orta mı (uzun süre kullanacağım bir mama degil kesinlikle. )

4 CEVAP

Sselin1

Kullanilabilir. Icinde ette bulunuyor. Hic et bulunmayan sadece protein olan mamalar da var. Kesinlikle kötü bir mama degil. Ama temiz icerkli bol etli bir mama da degil. Ben kedime ara ara veriyorum. Degisiklik oluyor. Tuylere ve sindrime de etkisi iyi.

minky

Uzun süre kullanmıcaksanız kullanabilirsiniz.Ama yinede fena değil

tyguler

Uzun süre kullanmayin kesinlikle. 1-2 paketten bir şey olacağını sanmam ama uzun süre vermeyin.
İçerik şöyle:

İçerik
Sığır Eti (% 16)
Tam Buğday (% 16)
Kurutulmuş Kanatlı Proteini
Mısır Gluten Unu
Mısır
Hayvansal Yağlar
Mısır Grizi
Kurutulmuş Hindiba Kökü
Buğday Gluten Unu
Soya Unu
Mineraller
Sakatat
Maya (%1)

Analiz Raporu
Ham Protein %37
Ham Yağ %13
Ham Selüloz %4
İnorganik Madde %7,5

Gördüğünüz gibi %16 ete %16 tahıl var. Bu eşitlik iyi değil. Et fazla tahıl az olmalı.

cerenozel

@tyguler haftasonunu yaş mamayla geçirmesin kuru mamadan sogumasın diye aldım zaten 200 gramlık paketten fazla kullanacagımı sanmıyorum teşekkürler