Kedimde Titreme Segirme Kasılma

edakkrsk11

KEDİM Bİ KAÇ AYDIR UYKUYA DALMADAN ONCE TİTRİYOR ON PATİLERİ VUCUDUNDA SEGİRME TARZI TİTREME VAR VETERİNER TEST YAPMADAN BİŞEY OLMADIGINI SÖYLEDİ NEDENİ NE OLABİLİR BU DURUMU YAŞAYAN VAR MI?

6 CEVAP

Buketbayraktar

Benim kedim de uyurken çok yapıyor ama izlerseniz rüya gördüğünü anlarınız bazen Bi şeyler yer gibi ağzı da hareket ediyor bahsettiğiniz şeylere ek

alabalik32

Rüya görüyor :))

deniznergis

uykusunda rüya görüyormuş bende gülmüştüm ama biraz araştırma yapınca inandım.bizimde başımıza geldi gece kolumda uyurken farkettim

edakkrsk11

rüyayla alakalı bi durum yok gözleri acıkta oluyor sürekli oluyor nefes alırken bazen

Benimki de öyle ben de kotkuyorum bir şey mi var diye. Uykuya dalmadan önce sanki üşüyomuş gibi titriyo patiler bacaklar üst vücut. Uyku daldıktan sonra geçiyor.

DoraFiko

Bende çok korkmuştum ilk gördüğümde hekimime video atmıştım. Bana gülüp rüya görüyor bişey yok demişti :) hatta küçük kedim bunlara ek olarak inceden miyavlıyorda :) sizinkide muhtemelen rüya görüyor yinede bi video çekip sizde gösterebilirsiniz hekiminize içiniz rahatlat