Kedim Ve Ayna

BaharDemirkan

Kedim 4 aylık ve aynada kendine bakıp miyavlıyor nedenini anlayamadım.Sizce neden olabilir?

5 CEVAP

mihriii

evet başka kedi sanıyordur bizimkinin birkaç kere baya baya kavga etmişliği var dpmsğqmd

Buketbayraktar

Başka kedi gördüğünü düşünüyor olabilir

asrayildrm

saf kediciklerimizz😹😻 benim minigim de aynada kendini görünce korkuyor

Sucre

Bence kendini başka kedi sandığından değil. Bazı kediler görüp kavga ediyor kendiyle ama benimkide bakıp miyavlıyor sonra aynadan bana bakıyor bence bu bunu normal karşılayıp zekiliğinden kaynaklı😚☺️ Ve tabi ki engel değil 2. Kediye

BaharDemirkan

Anladım çok teşekkürler cevaplarınız için 😻 peki bu benim 2. Kediyi sahiplenmeme engel olur mu?