Felica Kitten Mi Prochoice Kitten Mi

Nur_akbasss

Merhaba arkadaslar, bu iki mama dan birini alacagim 3 aylik yavru kedime ikisi de az tahilli fakat kararsiz kaldim hangisini tercih etmeliyim

9 CEVAP

Nur_akbasss

Yanıtlarınız için teşekkür ediyorum felicia sipariş ettim

Prochoice yavru kedi mamasının içeriği kendi sitesi dahil çoğu sitede yanlış verilmiş.
Gerçek içerik budur, yetkililer ile görüşmem sonucu bana bunu attılar yani.
https://i.hizliresim.com/hsDRgQ.jpg

mihriii

felicia bence ben aldım kargoyu bekliyorum bakalım prochoiseda daha fazla şikayet gördüm

Renklipati

Fellicia derim bende Yavru kedime kullanıyorum yaklaşık 2 aydır sorun yaşamadım hiç

Oqrenerde06

FELICIA KITTEN TABI KI BAZILARI KUZULU SEVMIYOR VE ICERIK OLARAK FELICIA DAHA İYİ

starthebudgie

İçeriklee benzer ama Felicia 1 rol daja iti gibi

pongul

Felicia

ruthiees

felicia

Maximo

Felicia derim😃