Kisilastirdiktan Sonra Mama Tercihi

Mereks

Benim evimde iki disi bir erkek tekir kedilerim var erkek olanı 2 ay once kısırlaştırdim dişiler daha yeni kisirlastı kedilerde oluşan struvit taşlarının önüne geçmek istiyorum bunun içinde kalsiyum fosfor ve magnezyum oranlarının en düşük olduğu mamayi tercih etmek istiyorum ama kisirlastirilmis masalarda bile bu değerler olması gerekenin üstünde birtek yaşlı kedi mamalarinda istenilen seviyede şimdi Bn yetişkin kedime 7 yas üzeri yaşlı kedi mamasi kullansam bir sakıncası olurmu kedilerim 10 ayliklar

1 CEVAP

patili

yaşlı kedi maması kullanabilirsiniz. mamanın üzerinde ne yazdıgının önemi yok aslında. sizin kediniz için en uygun değerler hangisiyse, onu kullanmalısınız