Fotoğraf Yarışması

Haceli

Arkadaşlar petlebiye fotoğraf yarışmasında şampiyonlar 50 TL ödül yazıyı eğer kazanırsan o para nasıl geliyor ama ben o parayı kabul etmek istemiyorum. Bilen var mıı???

4 CEVAP

Haceli

Yani para kazandınız diye mesaj felan gelmiyor yani bu arada ismimi değiştirdim ben aynı kişiyim, 😃

Haceli

Teşekkürler

Findikthecat

25 tl kedi 25 tl köpek lere veriyorlar diye biliyorum zaten para olarak değil siteden alışveriş yapabiliyorsunuz. Ama zaten fotograf yarismasi artik yapilmiyor galiba bende gorunmuyor ?

starthebudgie

25 Tl petlebi hediye çeki ki emşn olun kazansanızda bir işe yaramıyor.Eski hesabımdan kazanmıştım ama sadece indirimsiz ürünlerde kullanılıyor ve sitede indirimde olmayan ürün yok