Vets Plus ?

Findikthecat

Merhaba kedim için normalse gimcat kullaniyorum ama maltimiz bitti. Evdede vets plus malt var bi ara çok unlenen cekilisleri yapilan sonrada yerden yere vurulan malt 🤦‍♀️
Gercekten o kadar kotumu ? Kullanmalimiyim ? Ilk baslarda findik begenmemisti ama simdi istahla yiyor cevaplarinizi bekliyorum.

5 CEVAP

ezgiylmz8

ben de bu konuda fikrim yoktu ancak kedim vet plus taurinli macunu yedikten 1 ay sonra kustu ama içi boş kustu şimdilerde de sık sık içi boş kusuyor. Çok telaşlandım hemen markayı kötülemek istemem ama şüphelerim var yarın vet gideceğim bakalım ancak tavsiye etmem.

golsahyildirim

Benim kedim ilk aldığım zamandan beri severek yiyor, kusma vb. belirtiler de gözlemlemedim. Tavsiye edildiği dozda kullanmakta fayda var
👌🏻

fatmanurxak

Biz kullanıyoruz hiçbir sorun yaşamadık. Kedim de severek yiyor. Kusma gibi bir problem de olmadı. Bitince tekrar bundan alırım.

Findikthecat

Teşekkur ederim

nurrrgll

sizdeki eski vets plus olabilir içerik kısmında kolza yağı var mı dikkat edin yenilenmiş içeriğinde yok ama eskiden varmış galiba