Rottweiler Lutfen Bakın

miniyavru

Rot bakmayı dusunuyorum 13 yasındayım babamın yardımıyla bakıcam benm 2. Bakacagım kopek olacak babam bu zamana kadar dediğim gibi cocukkenden beri 12-13 tane baktı goruslernızı beklıyorum

27 CEVAP

Denizzzzzz

Anladığım kadarıyla uğrayıp yemek fln verip biraz oynayıp evinize döneceksiniz.Açıkcası ben doğru bılmadım orada sürekli bağlı fln kalacak yazık ona evimde bakasım diyosan o ayrı ana diyecek lafım yok ama onlar da bircan sevgi ilgi ister gezmek ister sadece doyımakla olmuyor

Reyyanhan

Alma . Bunlar oyuncak değil. Sıkılınca gidip oynanacak. Hergün gitmen lazım. Belki kendine zarar verecek belki hasralanacak. Sacmalamayin lütfen.

canakavi

Köyün bahçesinde bakılacaksa kangalın 3-4 cinsi var malaklı akbaş sivas vb. onlardan düşünebilirsiniz ben bahçemde akbaş besledim bayaa uzun bir süre o kadar sadık ve iyi huylular ki yavrularda tosun tosun çok güzel oluyorlar

Havanese_Siri

border collie bakın bence

BlindCat

Bence rot cok iyi bir secim ama kopeginizle ayni yerde olursaniz rot cinsi kopekler cok salam gozukselerde cok duygusallardir sahibine cok baglilardir kopegi koye brakip 1-2 hafta yanina gidemem derseniz kopek depresyona girebilir be akil saligi bozulabilir

Havanese_Siri

akbaş

Reyyanhan

Bilemedim . Bana da doğru gelmedi. Eve alma şansın olsa daha iyi

Havanese_Siri

okulun yok mu her gün o kadar nasıl kalacaksın, hasta olursa veterinere götürebilecek misin, ya acil bir şey olursa yetişebilecek misin, eğitim verebilecek misin, yeterli paran var mı, o köpek sürekli dışarıda mı kalacak?

Havanese_Siri

nerede bakacaksınız

miniyavru

köyde

miniyavru

Baska cevap

Havanese_Siri

bekçilik yapmasını istiyor musunuz

miniyavru

Fark etmez

Havanese_Siri

ingiliz çoban köpeği olur mu

miniyavru

Kısın 2 gunde 1 gıtsem yetermı yazın her zaman gıderım