Kedimde Bir Kırmızılık Gördüm

aysekrzm

bugün alın kısmında fotoğraftaki gibi bir kırmızılık gördüm. çok korktum açıkçası hemen veteriner hekimimize de yazdım yarın gideceğiz yanına ama dayanamadığım için buraya da sorayım dedim. fotoğraflar çok net değil ama. umarım kötü bir şey değildir. cevaplarınızı bekliyorum.

2 CEVAP

asrayildrm

aynısı kedimin ensesinde çıktı kabuk gibi mi? eğer öyleyse benimkinin sebebi kaşıntıydı yara yapmıştı minicik sonra ben kopardim yanlıslıkla yara oldu krem vs sürdük geçti . alerjik olabilir veteriner daha iyi bilir

aysekrzm

sanırım daha önce de ensesinde gördüm yaklaşık 1 ay önce. hatta fotoğrafını da çekmişim galerimde buldum. geçince de hekime söylemeyi unuttum. zaten şu sıralar kaşıyor kafasını falan onunla ilgili olabilir. yarın öğreneceğiz sebebini. sağ olun cevabınız için.