Kediler Hangi Tür Eti Sever

kim_possible

bir kullanıcının tavsiyesiyle n&d marka mamaya yöneldim ama çok fazla çeşit var, bu yüzden kararsız kaldım. sizce kediler balık, tavuk, kuzu üçlüsü arasında hangisini daha çok sever, hangisi onlar için daha sağlıklıdır?

2 CEVAP

starthebudgie

Tavuk alerji yapabiliyor veya diğer aromalara göre daha fazla tüy dökümü yapıyor.Balıklı yada kuzulu.Benşm kedim balıklı mama sevmiyor.Dönüşümlü kullanmak en iyisi.Tabi her kedinin damak tadı farjlı

melist35

tavuk alerjik reaksiyon yapabilir. bizimkiler balık portakallısına bayılmıştı. kuzulusunu da seviyorlar.