Kedi Kulak Sıcaklığı

asrayildrm

kedimin kulağı genel olarak sıcak bu aralar bazen soğuk oluyor burnu hep ıslak ateşi varsa nasıl anlayabilirim başka ölçmeden ve kulak sıcaklığı nasıl olmalı

5 CEVAP

caglaauzun

burnu bazen sıcak olabiliyor uyurken falan. ama genelde soğuk olur. onun dışında patileri ve kulaklarının biraz sıcak olması normal. ama gerçekten çok sıcaksa bence anlarsınız. ateşi varsa hep soğuk yerlere yatmak ister.

caglaauzun

evet üşüyor olabilir. öyle bi durum fark ettiğinizde daha sıcak bi yere alabilir ya da belki üzerini hafif örtebilirsiniz

aysekrzm

hekimimiz şöyle demişti: kulak uçları soğuk olmalı, burnu kuru ve üstündeki tüyler dik olmalı - bunu hala anlayamadım genelde diğer ikisine bakıyorum -

asrayildrm

soğuk olması ateş belirtisi mi peki? bence üşüdügünde soğuyor bazen camın mermerinde disari izlediginde soğuk oluyor bayaa

asrayildrm

teşekkürlerrrr:)