Arkadaşlar Sizce İyi Bir Seçimmi Yaptım ,? Lütfen Cevap Verin

berkeozdede

Şuan felicia kuzulu hypoalerjenıc kedi maması kullanıyordum . fakat 50 tl üzerine koyup Nd düşük tahıllı Kuzulu yetilkin kedi maması aldım . bundan önce Nd yavru kedi maması narlı kullanmıştım tahılsız olduğu için sanırım ağırgeldi kusuyordu . İnşAllah bunda böyle bir problem karşılaşmam ben birde direk geçmiştim ondanda kaynaklanıyor olabilir . uzun lafın kısası sizce İyi bir seçimmi yaptım Nd kuzuluya a geçmekle

4 CEVAP

tyguler

Tabi nd felicia dan iyi. Ağır gelirse geri felicia ya dönersiniz.

berkeozdede

İnşAllah gelmez ağır gelmemesi için düşük tahıllı seçtim . birde kademeli olarak geçiceğim öncesinde geçmediğim için sorun yaşadım

berkeozdede

Guncell

Kediye göre neyi sevdiği değişir.eğer n&d kötü gelirse kedinize feliciaya devam edersiniz ama hemen aynı mamaya geçmeyin bu sıkıntı yaratır ( kabızlık gibi ) ilk önce fazla felicia az n&d ile karıştırıp sonra n&d nin miktarını gün geçtikçe yavaşça arttırabilirsiniz