Acill

wallback21

Yarın kısırlaşacak yemeği suyu ne zaman keselim ve iyileşmesi ne kadar sürer erkek kedi

10 CEVAP

alabalik32

12 saat öncesi kesmeniz gerek öyle biliyorum.

Canann61

Veterinerinizin size bilgi vermesi gerekiyordu aslında

caglaauzun

biz mamayı 8 suyu da 4 saat önce falan kesmiştik. ama veterineriniz söylemeli tabii

betulbatar

12 saat önce yemek, 6 saat önce de su diye biliyorum.

betulbatar

12 saat önce yemek, 6 saat önce de su diye biliyorum.

Denizygt

Bizim veterinerimiz gece 11 den sonra mamayı kesin su kalsın demişti gaz anesteziyle oldu benim kızım operasyonu ufak bi kesiyle yapıldı 2 dikişliydi sizin operasyon nasıl olucak vetinizin bilgi vermesi gerekirdi

wallback21

Hiç bir sey demedi bize 1 saat önce mama yedi şun uyuyor. Kaldırayım o zaman mamasını

wallback21

Bize söylediği 2 cesit aneztezi varmış bir tanesin de uyanması uzun sürüyormuş diğerinde kendileri uyanırıp veriyorlarmış ve daha kaliteli ve güvenilirmiş arasında da 100 lira fark vardı bizde güvenilir olanı sectik tabii

mihriii

gaz anestezi dediğiniz bize de öyle yapıldı ama 12de mamasını suyunu kesinlikle alın vermeyin demişti ameliyatta soluk borusuna kaçabilirmiş neden bilmiyorum

wallback21

Ya cevaplarsanız sevinirim ben bir de sehirdısına cıkıcam kedimle Cuma günü frmayla konuştum yanıma alacagım çocuğumu ama yarında kısırlaşacak acaba bir problem olır mu ? Gidecegim yer 7 saat uzaklıkta vet. Bir sey olmaz demişti ama bilemedim