İlk Kedim Diğer Kedimi Isırıyor

alynamlke

10 aylık kedim ve 2 aylik yavru kedim var. Yavru kedim yeni geldi. İlk kedim yavru kedinin bogazina doğru ısırıyor. Bogmak amacli oyle oldugunu duydum. Her defasinda ayirmak icin yanina gidiyorum. Ben gelince zaten kendiliginden birakiyor. Babam oynamak icin oyle yaptigini söylüyor. Acaba hangisi doğru

3 CEVAP

Anneleri de öyle oynar kızar aslında canını acittigini ya da zarar vermek amaçlı yaptığını sanmıyorum. Hatta deneyin ısırırken araya parmağınızı sokun aslında sıkmadigini göreceksiniz. Ama yine de emin olasiya kadar göz kulak olmanızda yarar var

mihriii

ense tarafından mı ısırıyor

alynamlke

Daha cok bogaz tarafi diyebiliriz. Ense tarafindan bogaz tarafina doğru hamle yapıyor.