Ankara’da Erkek Kedi Kısırlaştırma?

Mayucuk

Merhaba kedim nerdeyse 9 aylık oldu artık kısırlaştırma işlemini yaptıracağım ancak Ankara’da tam olarak nereye gidebiliriz emin olamadım. Öğrenciyim yakınlardaki bir veterinerden 500 tl gibi bir fiyat aldım haliyle fazla geldi. Sizce biraz daha bekleyip para biriktirip özel veterinere mi yaptırayım yoksa veterinerlik fakültesi gibi yerler de iyi midir? Sizin deneyimleriniz duyumlarınız neler?

3 CEVAP

aycylmz

Batıkentte bir veteriner 400 lira fiyat vermiş kuzenime erkek kedisi için. Ben de araştırıcam eğer iyiyse orada yaptırmayı düşünüyorum. Veterinerlik fakültesinde de ilaç anestezi falan dahil değil fiyata. Yani yine bu fiyatlara geliyor.

tyguler

Ankarada degilim ama biz 2020de 300tl ye yaptırmıştık testler hariç

baranertaga

Özel veteriner tabi ki daha iyi ama iyi bir veteriner seçmelisiniz.