Tıklayıp Tıklamamak Size Kalmış

Arkadaşlar kedim solucana dönüşüp duruyor.Fotoğrafta ki halı dönüşme evresinde ki hali...

(Şaka bir yana hepimiz soru cevap kısmına baktığımızda küçük dostlarımızın ve sahiplerinin zor anlarini görüyoruz onların arasında sizi sevindirmek istedim♥️
Başkalarının önemli sorularını engellemek için başlığı böyle yaptım)

8 CEVAP

DTDamla

Yaa cok tatli masallah 🥰🥰🥰😂 nasil o hale sokmuş kendini. Kendi hayal dunyasinda neler yaşıyorlar acaba cok merak ediyorum 😂😂

😂😂😺😺

Cangema

♥️♥️♥️

pongul

Tırtıl pokemon

Maximo

Yaa solucan sen çok tatlısın ki ♥️ısırmamak için kendimi tutacağım birazcık :)

Napim

YA BU ÇOK TAMTLIIIIIIIIIIII :D

aigenc

Anam tipe bak yerim ben bunu 😻

çok tatlııı