Acilll

naininna

Kedi nezlesi insanlarda ki gibi kendi kendine geçer mi?

4 CEVAP

Haceli

ne yazıkkı geçmez benim kedim bide sikak kedisiydi annemle çayla göze pasuman yapıp damla sürüyoduk sonra 1 ay sinra geç ti az daha kedim8n gözleri kör oluyodu

starthebudgie

Hayır geçmez

Merkan

Tedavi edilmesi gerekir bkendi kendine geçeceğini sanmıyorum yaşadığım kadarıyla .. benimki eve geldiğinin 2. Günü farkettik veterinere götürünce nezle olduğunu söyledi ve antibiyotik iğnesi yaptı 3 gün

belirtileri hakkında bilgi verir misiniz? kedim haftalardır sürekli hapşırıyor, burun akıntısı yok ama hep hapşırıyor.