Kedim Aşırı Derecede Su İçiyor

eceeece

Arkadaşlar tam olarak 2 tane 1 bucuk 2 aylığa yakın kedilerim var ve dakika başı bir su içiyorlar nedeni ne olmalı ciddi bir durumları yok değil mi ? Bilenler yazabilir mi lütfen

8 CEVAP

eceeece

Ben mama vermiyorum ki normal ev yemeklerinden veriyorum bir zararı olur mu ? Ve su çok içiyorlar bazılar şeker hastalığına yakalanabilir ve böbrek yetmezliğinden olur diyorlar bazıları ise çok sağlıklı su içmeleri diyorlar pek birşey anlayamadim

yasement

tuzlu olmasın verdiğiniz yemekler belki de ondan çok su içiyor tuzsuz hazırlaman lazım

Ahmetemind

mama olarak ne kullanıyorsunuz kaç günde bir yaş mama veriyorsunuz

patili

yavru 1 aylık kedilere yaş mama verirsen su içmeleri azalır. ama su içmelerinde bi sıkıntı yok. açlıktandır. sık yemek ver. günde 4 kez

eceeece

Anladım teşekkürler

eceeece

Hangi mamadan vermeliyim ve kuru mama mı yaş mama mı yardımcı olurmusunuz

Reyyanhan

Mama almalısın ama sadece ev yemeği ile olmaz. Kediye kuru fasulye yediremezsin . Yine etli yemek yapman gerekir . Ve şöyle düşün et mamalar dan daha pahalı. Arada sırada vitaminler e ihtiyacın olacak . Ve muhakkak veteriner e götürmelisn

Reyyanhan

Durumun nedir bilmiyorum . Ben orijen kullanıyorum . İçeriği çok zengin. Hafta 2 de yas mama verirsin . Gimcat in malt ve muktivitamini vitamini ni ver. Bide baby pastesini .